Восьма партія Матчу за звання Чемпіонки світу з шахів серед жінок завершилась нічиєю

12 березня 2016, 19:36   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Восьма партія Матчу за звання Чемпіонки світу з шахів серед жінок у Львові завершилась нічиєю. Рахунок 5:3 на користь китаянки. Сьогодні білими шахами грала українка Марія Музичук. Матч розпочався з каталонського початку.

«У певний момент позиція була пасивною для чорних», – зазначила Хоу Іфань про сьогоднішню партію.

«Мені здається, ми нормально грали цю партію. Я не знаю, як можна грати без бажання до перемоги та азарту. У наступній партії я буду сильніше грати, а не думати, хто виграє»,- розповіла Марічка Музичук.

Нагадаємо, перший хід у восьмій партії виконали солісти української акапельної формації «Піккардійська Терція» Андрій Капраль, Ярослав Нудик та Роман Турянин.

За правилами, якщо одна з учасниць Матчу набирає 5,5 очок – вона стає переможцем. Призовий фонд цього матчу, який становить 200 тисяч євро, розподіляється таким чином: 60% переможниці та 40% – гравчині, що програла після десяти основних партій; якщо переможниця визначилась після тай-брейків, тоді розподіл 55%х45%.