У Львові відбудеться регіональний етап Кубку FAU з автослалому «Мирна країна – єдина Україна»

20 липня 2016, 16:40   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Львівський автоспортивний клуб «Drive City» за підтримки Львівської міської ради та ТЦ «Роксолана» проводить регіональний етап Кубку FAU з автослалому «Мирна країна – єдина Україна», фінал якого пройде в Києві восени цього року.

«Управління молоді, сім’ї та спорту вже не вперше підтримує автомобільні змагання, які проходять у Львові. Ми раді підтримувати такий захід, автомобільні змагання є одним із видовищних видів спорту. І ми раді, що можемо принести якусь користь цьому спорту», – зазначила Ірина Лащенко, представник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

«Ми стараємося підтримувати контакти і співпрацювати з усіма охочими розвивати автомобільний спорт. Власне, ця тематика є цікавою для нас і будемо сподіватися, що буде не менш цікаво для мешканців та гостей міста Львова», – відзначив Сергій Хомчин, головний адміністратор Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

«Ми цього разу вперше за декілька останніх років проводимо змагання з автомобільного слалому в межах центру Львова з можливістю долучити випадкових глядачів, які можуть подивитися і зрозуміти, що вони також можуть до цього долучитися.

Ми сподіваємося, що після проведення змагань, ми зможемо побачити нові обличчя у Львівському автоспорті», – додала Марина Временова, голова ГО «Драйв сіті».

Основні змагання пройдуть 23.07 на території Парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького з 12.00 до 17:30 год, а нагородження переможців – о 18:00 год на площі перед ТЦ «Роксолана» – генеральним спонсором етапу.

«Автоспорт не є дешевим видом спорту. Він потребує підготовки техніки і самого себе. Автослалом вчить поведінки на дорозі. Це їзда на невеликій швидкості, відповідно він є більш безпечнішим і можна його проводити на більш закритих, менших ділянках. Навіть площадки 50*50 нам буде достатньо, щоби провести досить видовищні змагання.

Цього року нема поділів на любителів і на професіоналів. Ми діємо під Автомобільну федерацію України, там є свої регламенти, свої правила. Відповідно, у нас є два класи – передній привід, задній привід. Тобто, кожна людина може знайти для себе якусь машину, яка підходить саме їй.

Автослалом – один з найдоступніших видів автоспорту. Це швидкісне маневрування по «фігурі» – трасі, розміченій фішками. Вона включає повороти, так звані «змійки», розвороти на 180 градусів заднім та переднім ходом тощо. Відтак, це змагання не у швидкості, оскільки переважно на трасі знаходиться один автомобіль, а у водійській майстерності, точності виконання елементів.

Підприємці не можуть бути осторонь таких подій. Адже, частину коштів з продажу певних товарів у ТЦ «Роксолана» ми можемо скерувати на допомогу і підтримку таких проектів. Для нас спорт є пріоритетний напрям. Ми хочемо показати нашим покупцям, що вони можуть отримати не лише якийсь товар і про них забули, а можуть відчути якесь дозвілля, якусь насолоду. І нам дуже приємно, що організатори обрали площу перед ТЦ «Роксолана» для нагородження фіналістів.

Сподіваємося, що у нас буде здорова і спортивна нація і бізнес у цьому буде сприяти», – зазначила Тетяна Ольховська, керівник PR-відділу ТЦ «Роксолана».

Запрошуємо всіх охочих долучитись та підтримати львівський автоспортсменів, які виборюватимуть місце у фіналі.

Участь у змаганнях візьмуть автоспортсмени з різних міст України, зокрема з Тернополя, Івано-Франківська, Києва, Винниці, Хмельницького та ін.

Серед попередньо заявлених учасників – чемпіони та призери різних автоспортивних турнірів України.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини