У Львові відбудеться 10-ий ювілейний фестиваль «Єврофан 2016»

4 липня 2016, 17:49   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

З 7 до 10 липня у Львові відбудеться вже десятий за ліком, ювілейний традиційний міжнародний фан-фестиваль для футбольних вболівальників різних країн. Дотепер захід мав назву «Єврофан», а починаючи з 2016 року фан-фестиваль змінює офіційну назву на «EUROFANZ».

У футбольному турнірі «EUROFANZ-2016» візьмуть участь фан-збірні таких країн: Швеція, Фінляндія, Словенія, Ірландія, Білорусь, Грузія, Латвія, а також фан-команди таких клубів: «Копенгаген» (Данія), «АІК» (Швеція), «Херенвен», «Феєнорд» (обидві – Нідерланди), «Словацко», «Збройовка» (обидві – Чехія), «Дукла», «Спартак Миява» (обидві – Словаччина), «Динамо Бухарест» (Румунія), «Динамо Тбілісі» (Грузія), «Динамо Мінськ» (Білорусь), «Зімбру» (Молдова), плюс 2 команди від України – «Карпати» та фан-збірна України. Разом 21 вболівальницька команда з усієї Європи.

Під час турніру відбудеться благодійна акція «Фанати Європи – львівським дітям». Делегації вболівальників привезуть до Львова гуманітарну допомогу у дитячі лікарні та інтернати.

Фан-фестиваль «EUROFANZ-2016» стане наймасштабнішим заходом подібного типу у всій Європі.

«Щороку в наше місто з’їжджаються сотні учасників з різних країн світу з однією метою: позмагатися за першість в улюбленому виді спорту – футболі. І коли я бачу цих людей, я розумію, що в них стільки згуртованості, стільки позитивних емоцій, що здавалось хватить і на всіх учасників і на всіх глядачів. До всього цього щоразу під час проведення фестивалю вболівальники з-за кордону допомагають діткам нашого міста, які опинились у складних життєвих ситуаціях. Тому вітаємо учасників змагань і дякуємо за те, що робите такі добрі справи», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Адреси стадіонів і дати проведення матчів (вхід на стадіони – безкоштовний):

- Стадіон «Прогрес» (м. Львів, вул. Б. Януша, 1): 8 липня (10:00 – 20:00);

- Стадіон «Сокіл» (м. Львів, вул. Патона, 1): 8 липня (10:00 – 20:00), 9 липня (10:30 – 16:30);

- Стадіон «Україна» (м. Львів, вул. Липова Алея, 5): 10 липня (10:30 – 16:00) (2 півфінали, фінал, нагородження).

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини