У Львові пройдуть Відкриті Кубки з різних видів спорту

21 липня 2016, 14:00   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У Львові започатковану нову програму з підтримки у проведенні Відкритих Кубків. Вже з серпня місяця львів’ян запрошують на спортивні змагання з різних видів спорту. За результатами спеціального конкурсу, визначено 26 спортивних федерацій, які власне організовуватимуть і проводитимуть змагання.

«Місто вперше виділяє значні ресурси для проведення Відкритих Кубків. Наше завдання не тільки створити умови для організації заходів на якісно новому рівні, а й зробити ці заходи певною візитівкою міста. Ми прагнемо, щоб на Відкриті Кубки Львова приїжджали кращі спортсмени та команди не тільки з України, а й країн Європи», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Слід зазначити, що відбір переможців на участь у програмі здійснювала конкурсна комісія, яка складалася з представників спортивного середовища м. Львова.

«Ця унікальна програма допоможе організаторам традиційних спортивно-масових заходів підняти їх проведення на якісно новий рівень. На відкрите засідання комісії були запрошені всі представники поданих заявок, які наглядно представили майбутні заходи. Ми спільно вирішували і недоліки, і пропонували як вдосконалити захід, і затверджували кошторис видатків. Мені здається, що ми плідно попрацювали, і тепер запрошую разом побачити Відкриті Кубки Львова у різних видах спорту», – відзначила Ірена Бусь, президент Української Федерації сучасного танцю, суддя міжнародної категорії, керівник клубу спортивного та сучасного танцю “Лідер”, учасник конкурсної комісії з визначення переможців.

Також обов’язковою вимогою у проведення змагань є онлайн трансляція, щоб охопити більшу аудиторію любителів певного виду спорту. Загалом, Відкриті Кубки Львова у 2016 році будуть підтримані на близько 4 млн грн.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини