У Львові пройде «Безпечний екстрим»

1 червня 2016, 19:45   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

4-5 червня ГО «Спортивний клуб «Екстрим» і управління молоді, сім’ї та спорту організовує івент «Безпечний екстрим» – справжнє свято для тих, кого цікавлять екстримальні види спорту.

В програмі — показові виступи про-райдерів, майстер-класи від професіоналів, захоплива вікторина та веселі розваги. Будуть пригощання від солодкого спонсора заходу ТМ «Ярич», музика та незабутня атмосфера.

Початок 4 червня о 12:00 год на відкритому скейт-майданчику біля Порохової вежі. До 14:00 год локація у віданні bmx-райдерів, з 14:00 год — скейт-джем.

«Запрошуємо усіх, хто катається і має що показати та чого навчити інших; усіх, хто хотів би стати на дошку чи осідлати bmx, але не знає, з чого розпочати — досвідчені райдери — до ваших послуг (це хороша нагода познайомитись в неформальній обстановці); усіх, у кого просто немає планів на цей день — це чудова нагода гарно провести час в драйвовому товаристві», – розповіла Ліля Габріель-Ткачук, керівник СК «Екстрим», організатор змагань.

5 червня відбудуться майстер-класи від професіоналів на скейт-майданчику, що на вул. Довбуша, 24.

«Насправді такого типу заходів у нашому місті дуже мало, але вже кілька років поспіль ми намагаємось підтримувати організації, які культивують екстремальні види спорту через підтримку у проведенні їхніх заходів. Це насправді дуже класні заходи і дуже видовищні! Тому запрошуємо усіх прийти та отримати свою порцію адреналіну», – зазначає Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини