У 1/16 Кубку шкільного футболу Євро-2012 перемогли команди Волинської області та Львова

28 квітня 2012, 22:35   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Сьогодні, 28 квітня, на «Арені Львів» відбулось 2 матчі 1/16 Національного Кубку шкільного футболу Євро-2012 між найкращими шкільними командами Хмельницької області – Волинської області та Львівської області (львівська школа №18) – Рівненської області. Матчі проходили у тестовому режимі, тому усі служби міста працювали так, як під час матчів Євро-2012.

У змаганнях перемогли команди Волинської області та Львова, зокрема, школи №18. Відтак рахунок матчу між командами Волинської та Хмельницької областей – 4:1, на користь Волинської області; між командами Львівської та Рівненської областей – 3:1, на користь команди львівської школи №18.

Переможці сьогоднішніх матчів зіграють між собою завтра, 29 квітня, о 11.30 1/4 та 1/2 буде зіграна 7 та 8 травня відповідно. Фінальний матч пройде на НСК «Олімпійський».

Нагадаємо, Кубок поділений на 2 конфедерації – Західну та Східну.

Тривалість одного тайму – 30 хв., перерва між таймами – 5 хв., між матчами – 20 хв.

Організатори турніру: Федерація футболу Львівщини, ЛОДА, департамент «Євро-2012» ЛМР. У турнірі беруть участь учні 8-11 класів.

Під час сьогоднішніх матчів були відпрацьовані всі організаційні аспекти проведення у Львові турніру з футболу Євро 2012: безпекові питання, медичне забезпечення, робота експрес-маршрутів, транспортний периметр навколо стадіону, робота волонтерів.