На відкритті львівського сезону зі стріт-воркауту був встановлений рекорд України

18 квітня 2016, 18:18   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

На відкритті львівського сезону зі стріт-воркауту був встановлений рекорд України в дисципліні «Віджимання на брусах +48 кг». Андрій Скабара, атлет з міста Самбір, виконав 30 повторень. Попередній рекорд був встановлений на Чемпіонаті України 2015 року (26 повторень).

Загалом львівські атлети зі стріт-воркауту зібрали в неділю неабияку публіку на площі біля пам’ятнику Т.Шевченкові. В змаганнях взяли участь більше 50 спортсменів з різних міст України: Одеса, Львів, Червоноград, Хуст, Самбір, Хмельницький, Жидачів, Миколаїв (Львівська обл.), Івано-Франківськ та ін.

Змагалися атлети в 3 дисциплінах: FreeStyle, підтягування з додатковою вагою +32 кг. та віджимання на брусах з додатковою вагою +48 кг.

«Цей вид спорту щоразу набуває більшої популярності в нашому місті. По-перше, він промоціює здоровий спосіб життя серед молоді, а по-друге – це справді вражаюче, підтвердженням цьому є та кількість львів’ян, які стали глядачами змагань. Також в цьому році ми плануємо капітально відремонтувати вуличний гімнастичний майданчик на вул. Винниченка, зробивши його максимально комфортним для занять зі стріт-воркауту», – розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини