Маленькі львів’яни взяли участь у другому турі дитячої флорбольної ліги

13 квітня 2016, 18:14   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У Новояворівську пройшов другий тур дитячого флорбольного чемпіонату львівської області. Перший тур традиційно проходив у Львові, а цього разу організатором заходу виступив місцевий флорбольний клуб «Янтар».

У другому турі наймолодшу флорбольну лігу області представляло одинадцять команд зі Львова, Новояворівська та Нового Роздолу. Вік дітей – від п’яти до одинадцяти років, всього сто двадцять малюків. Зі Львова прибуло п’ять команд.

Оксана Приймак, переможець Львівської міської програми “Дитячий тренер – 2015″, та постійний тренер флорбольного клубу «Лемберг» розповіла, що діти добре підготувались до другого туру. Вони вже не так болісно сприймають гострі моменти гри, емоційно легше переносять пропущені м’ячі і починають усвідомлювати ази саме командної гри.

«Мені приємно спостерігати, як діти все більше і більше закохуються у флорбол, і ці емоції передаються їхнім молодшим братам і сестричкам, і їхнім батькам. Зараз мріємо про створення батьківської флорбольної ліги, щоб у цей вид спорту грали цілі родини», – розповіла Оксана Приймак.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини