- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

Біля «Арени Львів» пройде перший етап «Кубку Львова з тріалу»

Posted By Marta On 23.05.2016 @ 17:17 In СПОРТ | No Comments

У неділю, 29 травня, з 10:00 до 18:00 год на танкодромі біля стадіону “Арена Львів” пройде перший цьогорічний етап “Кубку Львова з тріалу 2016″.

У програмі змагань організатори передбачали крім перегонів й низку конкурсів, музичний супровід та польову кухню. Українськими стравами пригощатимуть учасників перегонів та вболівальників.

Щодо самих перегонів, то у них може взяти участь кожен охочий. Трасу підготують як для спеціально підготовлених позашляховиків, так і для стандартних. Також можна буде взяти участь на кросоверах.

Джип-тріал передбачає подолання траси на час. Для кожної категорії буде різна конфігурація траси. Так позашляховики їхатимуть по важчій трасі, ніж кросовери.

Для вболівальників траса буде цікавою тим, що її облаштували на не великій площі. Це дозволить одночасно бачити кілька складних ділянок, які долатимуть позашляховики.

На танкодромі змагання з джип-тріалу проводять вже не один рік, але організатори щоразу змінюють конфігурацію змагальної ділянки. Це вирівнює шанси для новачків, які змагатимуться з учасниками, які вже брали участь у тріалі на цьому танкодромі.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/sport/bilya-areny-lviv-projde-pershyj-etap-kubku-lvova-z-trialu.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено