У Львові відбудеться конкурс ІТ стартапів – 3i Start-up Award 2012

28 квітня 2012, 9:33   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У рамках проведення Міжнародного форуму інвестицій та інновацій 24-25 травня у Львові відбудеться конкурс ІТ стартапів – 3i Start-up Award 2012.

Для підтримки українських стартапів оголошується конкурс ІТ стартапів 3i Start-up Award 2012, метою якого є стимулювання розвитку ІТ стартапів в Україні, а також створення мережі бізнес-контактів для стартапів у Львові.

Фінал всеукраїнського конкурсу ІТ стартапів, призовий фонд якого складає 40 тис.грн, відбудеться під час конференції Міжнародного Форуму Інвестицій та Інновацій 24-25 травня у Львові.

Попередній відбір проектів-стартапів на основі відкритого голосування відбувається на сайті Startup Line з 18.04 по 15.05.

Львівський кластер ІТ та бізнес послуг надасть організаційну та експертну підтримку для проектів-переможців, яка включатиме: організацію зустрічей з фахівцями компаній-членів кластера, допомогу у підготовці заявок на участь у відомих європейський стартап акселераторах та підтримку з пошуком посівного фінансування.

Організаторами проведення конкурсу 3i Startup Award 2012 є Львівський кластер ІТ та бізнес послуг, StartupLine, Інститут Міста та Інститут Регіонального Розвитку в рамках “Програми інвестиційного розвитку Львівської області на 2011 –2015 роки”.

Детальна інформація про умови участі стартапів у конкурсі та реєстрація на сайті Форуму http://iiif.com.ua/index.php/uk/projects/development.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини