У Львові відбудеться акція «Не я б’ю, верба б’є. Від нині за тиждень – Великдень!»

5 квітня 2012, 8:32   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Щороку соціальні працівники та волонтери Личаківського відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять акцію «Не я б’ю, верба б’є. Від нині за тиждень – Великдень!», повідомляє прес-служба ЛМР.

Такі майстер-класи засвідчують позитивний ефект у практиці надання соціальних послуг та сприяють розвитку та вироблення навичок та творчої самореалізації у дітей.

Акція відбудеться 6 квітня о 16:00 в родинному домі «Покрова», що при храмі Покрови Пресвятої Богородиці за адресою: вул. Личаківська, 175. Соціальні працівники та волонтери у вишиванках проведуть майстер-клас для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та разом будуть робити букети з верби, а також розкажуть про великодні традиції. Навчаючи дітей бути милосердними, виховуючи в них потребу допомагати іншим, ми надаємо їм можливість знайти своє призначення, місце у суспільстві та соціально реалізувати себе. Це дасть можливість подарувати дітям відчуття свята та душевного тепла, якого так бракує повсякдень у ставленні один до одного.

Довідка

З посвяченими гілочками верби у нашому народі пов’язані різні звичаї. Ці гілки ставили в хаті за іконами чи садили на городі, ними благословляли худобу, коли перший раз виганяли її на пасовище. З посвяченою вербою господар обходив своє обійстя, щоб захоронити його від нечистої сили. Гріх було топтати ногами свячену вербу, а тому навіть найдрібніші галузки, що залишалися після освячення, спалювали на вогні, щоб не потрапило під ноги. Виходячи з церкви в Вербну неділю, люди один одного легко торкалися лозою, кажучи: «Не я б’ю, верба б’є, від нині за тиждень буде Великдень».

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини