У Львові в FM-діапазоні мовитиме Українське радіо, а у Турці – радіо адвентистів сьомого дня

10 липня 2015, 19:42   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

За підсумками конкурсу на користування вільними радіоканалами, який був оголошений Національної радою України з питань телебачення і радіомовлення, переможцем на частоту 103,3 МГц у м. Львові стали Національна радіокомпанія України (програма УР-1) і Львівська обласна державна телекрадіокомпанія («Львівське радіо»).

Відтак, незабаром у Львові Українське радіо зазвучить в FM-діапазоні. Обсяг мовлення Першої програми з Києва становитиме 20 год. на добу, а Львівське обласне радіо мовитиме 4 год. на добу. За такою узгодженою сіткою мовлення на Львівщині вже здійснюється мовлення НРКУ і Львівського радіо на частотах у Сколе, Старому Самборі і Славському. У Львові досі державне радіо можна було слухати лише в УКХ-діапазоні та по радоітрансляційній мережі проводового мовлення.

Переможцем на мовлення у м. Турка на частоті 89,0 МГц, від якої торік відмовилася Львівська ОДТРК, стало ТОВ «Телевізійний канал «Надія», який представляє християнське радіо Церкви адвентистів сьомого дня «Голос надії». Окрім Турки, ця компанія також отримала частоти ще у 8 маленьких містах по всій Україні для трансляції радіо «Голос надії». Досі цілодобово мовлення це радіо вело лише в мережі Інтернет, а також транслювало свої окремі релігійні передачі в ефірі Національноїх радіокомпанії України.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини