У Львові стартував проект трудової реабілітації молоді з неповносправністю

21 липня 2016, 19:00   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

В рамках проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями» у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» запроваджують необхідні напрямки діяльності для трудової реабілітації молоді з неповносправністю. Проект передбачає розвиток трьох нових напрямків: навчання столярній майстерності, здобуття навиків для вирощування городини в теплиці, виготовлення декоративних свічок та розвиток виготовлення сувенірної продукції.

«У нашому Центрі уже впродовж 14 років успішно працює відділення «Майстерні для молоді з неповносправністю», останні декілька років діяльність

Майстерень здійснюється у партнерстві з Львівською міською радою. Проаналізувавши можливості та уже здобуті вміння та навички молоді Центру, ми вирішили запровадити нові напрямки діяльності для реалізації потенціалу та талантів молоді, – розповіла директор Центру «Джерело» Анна Гайдучок.
Відкриття нових напрямків дасть можливість залучити більшу кількість молоді з неповносправністю на програми Центру, які, на жаль, сьогодні не мають можливості активно розвиватися або стати учасником відповідних реабілітаційних центрів.

Відтак, у «Майстерні по роботі з деревом» молодь здобуватиме навички столярної та теслярської справи, а в майстерні «Зелена бригада» навчатиметься доглядати за садово-парковими ділянками, а також вирощувати городину. В межах проекту заплановано на подвір’ї «Джерела» змонтувати спеціальну та доступну теплицю. У «Майстерні по виготовленню свічок», особи з неповносправністю створюватимуть конкурентоспроможну продукцію та якісні вироби, які заплановано розповсюджувати у крамницях міста за благодійні внески. Також в межах проекту заплановано розширити діяльність студії «Майстерні по виготовленню сувенірів».

Проект втілюється за підтримки Європейської Комісії, Європейського Союзу, Представництва Європейського Союзу в Україні, Українського незалежного центру політичних досліджень та Спілки Робітничих Самаритян Грузії (Arbeiter-Samariter-Bund Georgia).

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини