У Львові не відбувся показ фільму «Матч»

28 квітня 2012, 21:00   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Сьогодні, 28 квітня, завдяки втручанню громадськості в кінотеатрі «Планета Кіно ІМАХ» у Львові не відбувся показ українофобського російського фільму «Матч», запланованого на 18.00. Після розмови депутатів Львівської обласної ради від ВО «Свобода» з керівниками кінотеатру останні пообіцяли скасувати сеанс на 20.00.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”.

За дивним збігом обставин перед сеансом довкола торгового центру «Кінг Крос Леополіс» зосередилася велика кількість правоохоронців – як пояснило міліцейське керівництво, тут проводилися відпрацювання в рамках підготовки до Євро-2012. Однак, ймовірно, готувалася провокація, адже два дні тому прем’єрний показ фільму в Києві супроводжував штурм бійців спецпідрозділу «Беркут», які затримали незгодних із тим, що «Матч» показують в українських кінотеатрах. Однак у Львові обійшлося без ексцесів.

Нагадаємо, 19 квітня Київська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провела пікетування Державного агентства України з питань кіно з вимогою заборонити прокат в Україні російського пропагандистського фільму “Матч” у зв’язку з його антиукраїнською спрямованістю. Під час акції свободівці тримали в руках плакати з написами “Ні – московській пропаганді!”, “Матч смерті чи матч брехні?”, “Геть російський імперіалізм!” тощо.

26 квітня близько понад три десятки націоналістів прийшли висловити свою незгоду із виходом у широкий прокат відверто українофобського фільму “Матч”. Попри те, що націоналісти, користуючись своїм конституційним правом на свободу висловлення політичних поглядів, виконуючи обов’язок захищати національну честь та гідність, намагалися у мирний спосіб висловити свою незгоду з публічною пропагандою українофобії, до зали кінотеатру “Україна” увірвалися понад півсотні бійців спецпідрозділу “Беркут” і затримали усіх присутніх, котрі протестували проти пропаганди українофобії на кіноекранах.

27 квітня Рівненська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провела пікетування Рівненського кінотеатру “Ера” з вимогою заборонити прокат російського пропагандистського фільму “Матч”. У перший день показів у Рівному цього фільму ні один квиток проданий не був. Представники місцевої влади, котрі приїхали на пікет, запевнили, що зроблять все, аби фільм у місті не показували.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини