Соціальна платформа, здатна згуртувати мільйони любителів активного відпочинку по всьому світу

25 липня 2016, 12:41   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Львівські розробники запустили програму онлайн-сервіс Vimbird, який допоможе знаходити і створювати аматорські спортивні події в будь-якому місті.

Тобто якщо хочеться пограти у футбол або покататись на велосипеді, а компанії немає? Ідея швидкого пошуку команди або партнера по спорту претендує на популярність серед фанатів активного відпочинку.

Користувачі Vimbird отримають простий сервіс пошуку спортивних подій, до яких можна легко приєднатися. Щоб подати заявку на участь в одній із них, доведеться зареєструватися або авторизуватися за допомогою профілю в соціальних мережах.

Усім користувачам буде надано доступ до структурованого переліку подій, які можна буде відфільтрувати за містами, видами спорту, складністю гри, датою/часом проведення та іншими критеріями.

Зареєстровані користувачі зможуть створювати власні разові або періодичні заходи. При цьому їх організатори матимуть можливість задати очікуваний рівень майстерності потенційних учасників, тим самим забезпечуючи якісний відбір на гру. Всі організаційні деталі можна буде обговорювати у внутрішньому чаті події, а ближче до дати проведення Vimbird нагадає про неї всім учасникам.

Але унікальність Vimbird полягає не стільки в можливості створити власний спортивний захід і заповнити його учасниками, скільки можливості цього онлайн-сервісу об’єднати тих користувачів, які не змогли знайти спортивної події за інтересом. Таким користувачам Vimbird пропонує подати ідею для заходу і в свою чергу обіцяє подбати про все інше. Як тільки в системі з’являться кілька користувачів зі схожими інтересами, Vimbird автоматично створить для них подію, щоб вони погодили інші деталі у загальному чаті і вибрали зі свого середовища організатора. Створені таким чином події особливі тим, що вони завжди належать їхнім учасникам, які можуть у будь-який момент переобрати організатора.

Сервіс у безоплатному користуванні уже з 1 липня 2016 року.

Отож, соціальна платформа, здатна згуртувати мільйони любителів активного відпочинку по всьому світу. «Спільноті Vimbird не важливо, як давно ви займаєтеся спортом – компанія знайдеться для кожного. І фраза «Гоу грати – я створив!» буде застосовна не тільки до Dota», – зазначають творці сервісу.

«Ця задумка зуміє згуртувати людей, які свій вихідний день хочуть провести активно, наприклад: пограти у волейбол, футбол, чи будь-яку спортивну гру, або зайнятись якимось видом спорту але для цього необхідна компанія, якої немає. Завдяки додатку Vimbird мешканці міста зможуть створювати спортивну подію у визначені дату та час, а також згуртуватись для занять фізичної культурою та спортом», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини