- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

Наступного року у Львові діятимуть нові ставки податку на нежитлову нерухомість

Posted By Marta On 14.07.2016 @ 15:56 In ПРО УСЕ | No Comments

Львівська міська рада прийняла зміни до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Відповідні правки набудуть чинності 1 січня 2017 року.

Цією ухвалою рада збільшує ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб. Таким чином, для майна, що розташоване у межах першої, другої та третьої зон, вони становитимуть відповідно 1,25%, 1% та 0,75% від мінімальної з/п, що на 0,25% вище від тих ставок, які діють зараз.

Йдеться, зокрема, про такі види будівель як готельна, ресторанна, офісна, торговельна та будівля для публічних виступів.

«Це означає, що якщо зараз у нас в середньому 6 грн за 1 кв м, то наступного року буде трохи більше 7 грн», – пояснила керівник міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич. За її словами, за перше півріччя до загального фонду міського бюджету надійшло 15 млн грн.

«Йдеться про символічне підняття. Ми привчаємо людей до відповідальності, оскільки в цілому світі, наприклад в Канаді, в містах бюджети міст на 60-90% складаються з податку на нерухомість. У нас це поки що мізер», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, Львів поділений на зони. Так, у першу зону входить центральна частина міста, внесена до списку об’єктів спадщини ЮНЕСКО, у другу – територія історичного ареалу, за винятком першої зони, і в третю – решту території міста.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/pro-use/nastupnoho-roku-u-lvovi-diyatymut-novi-stavky-podatku-na-nezhytlovu-neruhomist.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено