- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

Львів’ян і гостей міста запрошують на благодійний концерт на підтримку всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!»

Posted By Marta On 13.07.2016 @ 20:07 In ПРО УСЕ | No Comments

У суботу, 16 липня, мешканці і гості міста матимуть змогу насолодитись гарною музикою і долучитися до втілення суспільно важливого проекту. О 18:00 год, біля кав’ярні «Меделін», що на пл. Коліївщини, 1, відбудеться благодійний концерт «Бачу! Можу! Допоможу!» на підтримку всеукраїнського велопробігу за участю зрячих і незрячих людей.

Під час концерту виступатимуть RockOns та Брія Блессінг. Також своєю творчістю поділяться й інші талановиті музиканти Львова. Впродовж концерту збиратимуть кошти на проведення всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!», в якому візьмуть участь зрячі та незрячі велосипедисти зі всієї України. Нагадаємо, велопробіг стартує зі Львова 6 серпня і завершиться в Одесі 22 серпня. Протягом двох тижнів зрячі і незрячі велосипедисти відвідують 8 областей, поспілкуються з місцевими мешканцями, представниками влади і пресою. Мета велопробігу – підштовхнути незрячих людей до активного життя і привернути увагу суспільства до їхніх можливостей і потенціалу, а також проблем, з якими стикаються люди з порушенням зору.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/pro-use/lvivyan-i-hostej-mista-zaproshuyut-na-blahodijnyj-kontsert-na-pidtrymku-vseukrajinskoho-veloprobihu-bachu-mozhu-dopomozhu.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено