Львівщина жнивує: зібрали понад 90% озимого ячменю

26 липня 2016, 19:15   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

На полях Львівщини активно тривають жнива. Зокрема хлібороби уже обмолотили 93 % посівних площ озимого ячменю. У восьми районах Львівської області, а саме у Бродівському, Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жовківському, Миколаївському, Перемишлянському та Сокальському, уже завершили збирання цієї культури. Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

“Станом на 26 липня обмолочено понад 80 тисяч гектарів усіх ранніх зернових культур – це 31 % площі посіву, та намолочено 387 тисяч тонн зерна”, – зазначила Наталія Хмиз. Варто зазначити, що показники високої урожайності озимого ячменю досягнуто у сільськогосподарських підприємствах ТзОВ “Галичина Захід” – 70,8 центнера з гектара з площі понад 0,6 тис. га,  ПП “Західний Буг” – 68,8 ц/га з 5,2 тис. га, ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” – 63,3 ц/га з 5,1 тис. га,  фермерських господарствах “Перлина” Рдехівського району – 100 ц/га, “Сяйво Стрий” Стрийського  району – 62,3 ц/га.

За словами Наталії Хмиз, у жнивах  наступив найбільш напружений період.Дозріли  вже всі ранні зернові культури і аграрії проводять їх обмолот.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини