Львів щороку відвідує 880 тисяч туристів

5 квітня 2012, 9:48   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Інститут міста провів розрахунок тої кількості туристів, яка щороку відвідує Львів, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За матеріалами Інституту міста, проаналізувавши існуючі методики, підрахунок кількості туристів, які щороку відвідують Львів, відбувався на основі декількох вихідних даних, а саме: розмір наявного номерного фонду в готелях, завантаженість готельного фонду, середня тривалість перебування туриста у Львові, відсоток туристів, які, приїхавши до Львова, залишаються на ночівлю у Львові.

Здійснивши відповідні розрахунки, дослідники Інституту міста стверджують, що кількість туристів, які відвідують Львів за рік знаходиться в інтервалі від 660701 до 1096744 осіб за рік. Середнє значення цього інтервалу дорівнює приблизно 880 тис. осіб.

У минулих роках у результаті підрахунків інтервал можливої кількості туристів визначався у діапазоні від 560000 до 1000000 осіб. Середнє значення для інтервалу в 2010 р. дорівнювали 780 тис. осіб.

Що ж стосується середніх витрат, які здійснюють туристи у Львові, то цей показник виріс з 411 дол. США в 2010 до 525 дол. США в 2011 р.

Таким чином, якщо використати середні значення діапазонів, то дохід від усіх туристів у 2010 році становив приблизно 320,5 млн дол. США, а в 2011 р. – 462 млн дол. США. Саме таку суму доходів від туристів отримали підприємства туристичної галузі (готелі, ресторани, крамниці, туристичні агенції, виробники сувенірної продукції, музеї, театри, галереї, екскурсійні бюро та ін.). Наступні дослідження Інституту міста будуть присвячені впливу туристичної галузі на кількість робочих місць та її питому вагу у ВВП міста.

Довідка

Комплексна стратегія розвитку Львова (КСР) прийнята 20 жовтня 2011 року.

Передбачає три основні пріоритети:
- Якість життя у місті: «Місто в якому комфортно жити, навчатися, працювати та гостювати»;
- Якість ведення бізнесу: «Розвинута конкурентоздатна та інноваційна економіка»;
- Захист та підтримка національних, культурних та освітніх традицій: «Твердиня національних цінностей. Місто традицій, знань, культури, туризму та спорту».

Серед галузевих стратегій, що входять в КСР, реалізовується Стратегія підвищення конкурентоспроможності міста Львова, розроблена командою експертів Львівської міської ради, Фонду «Ефективне управління» та американської консалтингової компанії Monitor Group. Ця стратегія виділяє сфери туризму та ІТ-бізнес-послуг як пріоритетні.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини