Депутати вимагають від Садового припинити порушувати регламент

5 квітня 2012, 11:25   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Голова комісії з питань депутатської діяльності та законності Любомир Мельничук зачитав на сесії звернення до міського голови Львова Андрія Садового щодо порушення ним норм чинного регламенту Львівської міської ради.

Як наголосив голова комісії, факти численних порушень регламенту Львівської міської ради з боку Андрія Садового встановленні, зокрема, в судовому порядку і вказують на неналежне виконання ним законодавчо закріплених функцій та владних повноважень.

Депутати звинувачують Садового у тому, що він не підписує ухвали ЛМР. Також вони зафіксували факти незаконної діяльності міського голови при формуванні порядків денних сесії. Окрім того, депутати заявили, що мер Львова упереджено веде пленарні засідання сесії, надає зайві коментарі та оцінки виступам депутатів.

Відтак депутати вимагають припинити вчиняти систематичні порушення регламенту та привести у відповідність до вимог законодавства рівень реалізації повноважень львівського міського голови щодо дотримання вимог актів Львівської міської ради.

Джерело: ЗІК

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини