12 квітня Платіні відвідає Львів

5 квітня 2012, 16:38   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Наприкінці наступного тижня, 12 квітня, Президент УЄФА Мішель Платіні відвідає приймаюче місто Львів. Керівник європейського футболу прилітає до Києва близько півночі 11 квітня, переночує в столиці, а вдосвіта вилетить до Львова. Про це повідомив на прес-конференції в Києві заступник директора турніру Іван Федоренко.

Вранці запланована перша подія за його участю – прес-конференція. Проте ключовими подіями дня стануть, по-перше, засідання Наглядової ради УЄФА з питань підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року під головуванням Мішеля Платіні. По-друге, опісля цього за участю перших осіб держави і Європейської футбольної асоціації відбудеться урочисте відкриття терміналу Львівського аеропорту.

До речі, засідання Наглядової ради відбудеться на території стадіону «Арена Львів», який прийме три матчі Євро-2012. Під час наради будуть обговорені питання, які ще залишаються відкритими у підготовці до турніру, пояснив І.Федоренко.

Увечері керівник УЄФА відлетить до польської столиці. Передбачається, що Львів буде єдиним українським приймаючим містом, а Варшава – єдиним польським містом, які відвідає Президент УЄФА протягом свого візиту.

Джерело: Інформаційний центр «Україна-2012»


Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини