У Львівській ОДА розпочали підготовку до проведення місцевих виборів

7 серпня 2015, 16:59   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У п’ятницю, 7 серпня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду з питань підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.

Відтак органам державної влади та місцевого самоврядування, їх посадовим і службовим особам в межах повноважень доручено сприяти виборчим комісіям після їх утворення у реалізації відповідних повноважень.

«Йдеться про надання необхідних приміщень для виборчих комісій та забезпечення їх охорони, – розповів начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков. – Також мова йде про охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації, надання транспортних засобів і засобів зв’язку, обладнання, інвентаря та оргтехніки, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій».

Окрім цього, Львівська філія ПАТ «Укртелеком» зобов’язана забезпечити належне функціонування мережі передачі даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців», а також стабільний, високошвидкісний цифровий зв’язок у зазначеній системі та у повному обсязі забезпечити потреби в наданні послуг зв’язку територіальних і дільничних виборчих комісій за їх зверненнями. ПАТ «Львівобленерго» доручено забезпечити безперебійне електропостачання приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій області, а також приміщень органів ведення Державного реєстру виборців області.

Також на нараді присутніх ознайомили з окремими нормами законодавства. Зокрема, із тим, що вибори голів місцевих рад будуть проведені шляхом висування кандидата місцевою організацією партії або самовисування. Право подання кандидатур до складу виборчих комісій мають: місцева організація політичної партії, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання не більше ніж по дві кандидатури та зареєстрована в установленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцева організація політичної партії не більше ніж по одній кандидатурі.

До речі, також ведеться робота щодо складання попередніх та уточнених списків виборців.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини