- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

Олег Синютка оголосив про відбір голів РДА на відкритому конкурсі

Posted By Marta On 24.11.2015 @ 14:36 In ПОЛІТИКА | No Comments

Кандидатури на нових голів районних державних адміністрацій Львівщини відбере конкурсна комісія, утворена з авторитетних людей із різних галузей. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час презентації першої групи проектів-переможців конкурсу Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської ОДА «Зупинимо корупцію: громадська дія у Львівській області», що відбулася сьогодні, 24 листопада.

«Сьогодні я підписав розпорядження про попередній відбір кандидатів на посади голів районних держадміністрацій. Ми хочемо залучити до відбору конкурсну комісію, зокрема представників Європейської Бізнес-Асоціації, ІТ-кластеру. Цього тижня буде оголошено відбір на посади спочатку чотирьох голів районних адміністрацій – Мостиської, Сокальської, Самбірської та Бродівської, де на сьогодні ми маємо, або будемо мати вакантні посади», — сказав Олег Синютка.

За його словами, цю ініціативу підтримав Президент України Петро Порошенко. Голова Львівської ОДА відзначив, що на місцевих виборах на Львівщині президентська команда отримала найбільшу підтримку мешканців: «Ми повинні цей кредит довіри виправдати. Це ми зробимо абсолютно публічно. Так, щоб це відповідало стандартам, і щоб це була апробація тих речей, які сьогодні запропоновані в новий проект закону про державну службу».

Олег Синютка повідомив, що після офіційного оголошення конкурсу кожен, хто хоче зайняти посаду голови РДА, повинен буде заповнити відповідну форму, пройти попереднє тестування, після чого члени конкурсної комісії проведуть з ним співбесіду. Відібрані конкурсною комісією кандидатури голова Львівської ОДА подасть на призначення Президентові України.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/polityka/oleh-synyutka-oholosyv-pro-vidbir-holiv-rda-na-vidkrytomu-konkursi.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено