Львівська обласна рада працюватиме за новим Регламентом та положеннями про постійні комісії

2 грудня 2015, 18:21   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Депутати Львівської обласної ради напрацьовують новий Регламент обласної ради і Типове положення про постійні комісії. Проекти цих документів обговорювали сьогодні, 2 грудня, під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики обласної ради.

Депутати затвердили Типове положення про постійні комісії Львівської обласної ради VII скликання, а також доручили комісіям у місячний термін напрацювати та подати на розгляд сесії обласної ради Положення про постійні комісії з визначенням основних напрямів діяльності.

Разом з тим, у Регламент Львівської обласної ради VII скликання запропоновано внести поняття електронних петицій, зменшити час для виступів та заключного слова, а також чітко визначити причини, за яких може бути обмежено право представників територіальної громади бути присутніми на сесії обласної ради.

Для більш детального обговорення проекту Регламенту комісія вирішила скерувати запропонований проект документу у депутатські фракції для розгляду та внесення пропозицій.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини