Громада Борислава домоглася звільнення бездіяльних місцевих чиновників

3 червня 2015, 15:11   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Громаді Борислава, у співпраці зі Львівською облдержадміністрацією, вдалось домогтись відставки місцевої влади, через бездіяльність якої місто вже вкотре залишилось без води. У вівторок, 2 червня, депутати Бориславської міської ради проголосували за відставку мера Володимира Фірмана, а також дострокове припинення повноважень виконавчого комітету міськради.

Такого результату вдалось досягти й завдяки попереджувальній акції протесту, на яку вийшли місцеві жителі, вимагаючи вирішити питання із водопостачанням, що вкотре відімкнули через борги «Бориславводоканалу». Окрім цього, підрозділи обласної Держфінінспекції завершили перевірку у комунальному підприємстві «Бориславводоканал». Зокрема, було виявлено чимало порушень, які свідчать про неналежне здійснення господарської діяльності на підприємстві. Результати цієї ревізії Львівська облдержадміністрація скерувала у правоохоронні органи для відповідного реагування.

«Ми зустрічались з керівництвом Борислава та пропонували чіткий графік погашення заборгованості, щоб врегулювати ситуацію та забезпечити стабільне водопостачання. Проте реакції не було. Тому сьогодні справою займаються правоохоронці. Ймовірно, що також будуть порушені й кримінальні справи», – розповідає заступник голови ОДА Ірина Гримак. Зазначимо, що від початку року у Бориславі і селищі Східниця вже кілька разів припиняли подавати воду терміном від тижня і понад місяць. За словами місцевих мешканців, відімкнення водопостачання за цей рік трапилось вже вшосте.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини