ЗНО-2016: всього 16 абітурієнтів Львівщини набрали максимум з трьох предметів

9 червня 2016, 17:28   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У ході проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році усього 16 абітурієнтів із Львівської області набрали по 200 балів з трьох предметів.

Про це сьогодні під час прес-конференції щодо ЗНО-2016 повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, зараз ЗНО у розпалі, сьогодні здають французьку мову. «Ми маємо результати трьох основних предметів, які здавали абітурієнти у травні: українська мова та література, математика та історія України. У Львівські області є всього 16 осіб, які набрали по 200 балів з трьох предметів. Для порівняння: минулого року 18 абітурієнтів набрали по 200 балів тільки з української мови та літератури.

Цьогоріч одна дитина набрала 200 балів з математики. Але багато абітурієнтів подали апеляції і рішення апеляційних фахових комісій можуть змінити ці результати», – зазначила Лариса Середяк.

Вона додала, що у Львівській області не було таких випадків, щоб подавали заяву до суду через те, що в когось не такі результати ЗНО, на які він розраховував чи очікував.

За словами Лариси Середяк, цього року на ЗНО з математики та історії Україні присутність учасників зросла на 10%. Але на російській мові відсутніми були 52% осіб.

«Я думаю, що російські мову як предмет для здачі ЗНО потрібно скасувати. Адже тільки невелика кількість осіб реєструється, тому з таким відношенням – це недоцільно», – запевнила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини