У Львові триває програма навчання плаванню

25 липня 2016, 13:26   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

З 1 червня у Львові стартувала «Програма навчання плаванню дітей у м. Львові 2016 року».

Цьогоріч за підсумками проведеного тендеру договір на реалізацію цієї програми укладено з басейном палацу спорту ЛОО ФСТ «Динамо» по вул. Вітовського, 53. Навчання за програмою передбачає 10 відвідувань басейну з професійним тренером. Участь у програмі беруть діти відповідних категорій віком 9-15 років.

На реалізацію програми в 2016 році в міському бюджеті передбачено 400 тис. грн, тож навчитися плаванню зможе більше 1000 дітей.

За період першого етапу «Програми навчання плаванню дітей у м. Львові 2016 року», який стартував з 1 червня, проведено 8 змін під час яких прийняли участь 473 дитини та відплавали 4550 год на суму 182,000 тис. грн.

Близько 600 дітей ще мають можливість навчитись плаванню до жовтня 2016 року.

Для участі в програмі слід через районні відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді подати заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» і пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідних категорій. Учасники антитерористичної операції подають заяву у Центр надання послуг учасникам бойових дій на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» та копію номера ідентифікаційної картки львів’янина – учасника антитерористичної операції (при умові наявності на картці всіх документів, необхідних для участі у Програмі) або пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідної категорії.

Скористатися цією програмою на безкоштовній основі можуть діти таких категорій:

- діти з малозабезпечених та багатодітних сімей;

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти-інваліди, які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань;

- діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії;

- талановиті та обдаровані діти (*документи подаються через Установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів);

- діти, батьки, яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- діти учасників АТО.

За детальнішою інформацією можна звертатися за місцем проживання у відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини