У Львові розпочалася програма навчання з плавання

7 червня 2016, 18:50   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

З 1 червня у Львові стартувала «Програма навчання плаванню дітей у м. Львові 2016 року». Сьогодні, 7 червня, відбулося 6 заняття I етапу плавання в рамках проекту «Програми навчання плаванню у м. Львові на 2016-2017 роки».

Цьогоріч за підсумками проведеного тендеру договір на реалізацію цієї програми укладено з басейном палацу спорту ЛОО ФСТ «Динамо» на вул. Вітовського, 53. Відтак вартість навчання становитиме 40 грн. за 1 годину. Зокрема навчання за програмою передбачає 10 відвідувань басейну з професійним тренером. Скористатися ж програмою мають змогу діти відповідних категорій віком 9-15 років.

На реалізацію програми в 2016 році в міському бюджеті передбачено 400 тис. грн., тож навчитися плаванню зможе більше 1000 дітей.

«Дуже важливим є фізичний розвиток дітей. На жаль, не всі батьки мають можливість навчити плаванню дітей в ранньому віці, оскільки це достатньо коштовно. Тому місто вже вкотре реалізовує програму навчанню плавання дітей соціальних категорій. Нашим завдання є створення можливості для всіх львів’ян для занять фізичною культурою», – зазначає Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту.

Для участі в програмі слід через районні відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді подати заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» і пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідних категорій. Учасники антитерористичної операції подають заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» та копію номера ідентифікаційної картки львів’янина – учасника антитерористичної операції (при умові наявності на картці всіх документів, необхідних для участі у Програмі) або пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідної категорії.

Скористатися цією програмою на безкоштовній основі можуть діти таких категорій:

• діти з малозабезпечених та багатодітних сімей;

• діти-сироти;

• діти, позбавлені батьківського піклування;

• діти-інваліди, які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань;

• діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії;

• талановиті та обдаровані діти (*документи подаються через Установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів);

• діти, батьки, яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

• діти учасників АТО.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини