- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

У Львівських школах навчатимуть регбі

Posted By Marta On 28.04.2016 @ 17:53 In ОСВІТА | No Comments

Цьогоріч управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради спільно з управлінням освіти та Федерацією регбі Львівщини ініціює впровадження унікальної програми з навчання регбі-5 у загальноосвітніх школах м. Львова.

За програмою, у кожному районі м. Львова обиратиметься загальноосвітня школа, на базі якої в рамках одного уроку фізичної культури на тиждень для учнів 5 класів відбуватиметься навчання з регбі-5 і триватиме протягом 2016-2017 навчальних років.

Для ефективної реалізації програми та проведення методико-навчальної роботи з вчителями фізичної культури відповідних загальноосвітніх шкіл Федерація регбі Львівщини залучатиме професійних тренерів з регбі-5. Також передбачається закупівля спортивного інвентарю – регбійних м`ячів, фішок маніжок, стрічок та іншого супровідного інвентарю, що дозволить реалізувати програму на належному рівні та урізноманітнити шкільні уроки з фізичної культури.

«Для нас дуже важливо популяризувати серед школярів нові види спорту та заохочувати до відвідування уроків фізичної культури у школах. На сьогодні ми спостерігаємо негативну тенденцію, коли школярі уникають занять з фізичної культури або проводять їх недостатньо активно. Регбі-5 – це безпечний і безконтактний вид регбі, коли учасники гри мають зірвати спеціальні стрічки, закріплені на поясі гравців команди-суперника. Промоціювання такого виду регбі стимулюватиме школярів до рухової активності на уроках фізичної культури та сприятиме зацікавленості у спорті», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради.

«Вперше у львівських школах будуть проводитися такі уроки з регбі-5. Наша федерація пропонує започаткувати уроки на прикладі міжнародної кампанії “Rugby world – get into rugby”. Регбі дає дітям як соціальну адаптацію, так і фізичний розвиток, культивує командний дух, коли гравці вчаться підтримувати один одного не тільки на полі, а й в житті», – відзначив Северин Шкільник, віце-президент Федерації регбі Львівщини.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/osvita/u-lvivskyh-shkolah-navchatymut-rehbi.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено