З 1 липня у Львові працюють нічні автобуси. Маршрути і оновлені графіки руху

30 червня 2015, 14:21   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

17 червня виконавчий комітет Львівської міської погодив департаменту житлового господарства та інфраструктури організувати вивчення попиту населення на нічні автомобільні перевезення через обстеження пасажиропотоків мережі нічних міських автобусних маршрутів загального користування. Термін обстеження – з 1 липня по 1 листопада. Автобуси курсуватимуть за 7 маршрутами. На час обстеження на кожному нічному маршруті працюватиме 1 транспортна одиниця. Вартість проїзду складатиме 8 грн. на одну поїздку. Посвідчення на безоплатний проїзд пільговим категорія пасажирів у нічному транспорті не діють. Інтервал руху становить 1 год. 20 хв. Обстеження проводитиме ЛК АТП-1.

Із Залізничного вокзалуА5 нічні маршрути copy маршрут №4Н відправляється на Сихів до ТЦ “Зубра” о 23.00, 0.20, 1.40, 3.00 і 4.20. У цей самий час маршрут №6Н відправляється від пл. Різні у Рясне-2.

О 23.10, 0.30, 1.50, 3.10 і 4.30 маршрут №3Н відправляється від Залізничного вокзалу до ТРЦ “Кінг Кросс Леополіс” , а маршут №7Н від пл. Різні на вул. Наукову-Симоненка.

О 23.20, 0.40, 2.00, 3.20 і 4.40 маршрут №5Н відправляється від Залізничного вокзалу до вул. Дністровської (по вул. Личаківській і Пасічній), а маршут №2Н від пл. Різні на вул. Городоцьку.

Із Залізничного вокзалу на “Галицьке перехрестя” (по пр. Чорновола і вул. Мазепи) маршрут №1Н відправляється о 23.30, 0.50, 2.10, 3.30 і 4.50.

«Плануємо, залежно від того, який буде попит, чи будуть їздити люди, бо якщо буде один громадянин, то це буде економічно не правильно. Є експеримент. Він затребуваний часом. Тому важливо, щоб були пасажири, бо це значно дешевше, ніж вночі добиратись на таксі. Ми будемо чітко вимагати дотримання графіку, щоб людина, яка працює в третю зміну, знала, що о такій годині має бути автобус, щоб можна було спокійно доїхати додому», – зазначив Андрій Садовий.

На кожному маршруті працює представник ЛКП «Муніципальна дружина», щоб зробити проїзд у нічний час більш комфортним та безпечним. Графіки автобусів на цей період постійно коригуються і оновлюються відповідно до міських умов. За усіма оновленнями можна стежити на сайті Центру міського сервісу (http://city-service.lviv.ua/).

«Ми контактуємо з місцевими підприємцями та залізницею із метою сформувати зручні графіки курсування нічних маршрутів, – зазначив Андрій Шевців, керівник Львівського міського осередку «Об’єднання «Самопоміч». – Коли сформуємо сталі графіки, плануємо розмістити їх на зупинках громадського транспорту. Також розглядаємо можливість створення мобільного додатку, через який кожен користувач зможе відслідковувати по GPS рух нічних автобусів».

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини