У зв’язку з ремонтом пл. Св. Юра змінено рух автобусів та тролейбусів

13 травня 2015, 15:55   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У зв’язку з впорядкування пл. Св. Юра з 14 травня площа буде закрита для руху транспорту. Відтак, внесено зміни у схеми руху громадського транспорту. На час проведення дорожньо-ремонтних робіт зі змінами курсуватимуть міські автобусні маршрути №2А, 15, 33, 38, та тролейбуси №2, 7, 9, 10, 12, 20.

Маршрути №33, 38 курсуватимуть по вул. Б.І.Антоновича – С.Бандери – Коперника – Головна пошта – П.Дорошенка – С.Бандери – Героїв УПА.

Маршрут №15 курсуватиме від церкви св. Анни вздовж вул. Городоцької до приміського вокзалу.

Маршрут №2А курсуватиме по вул. Антоновича – С.Бандери – Городоцька – церква св. Анни – Городоцька – С.Бандери – Героїв УПА.

Тролейбусні маршрути №2, 9, 10, 20 будуть закорочені до вул. Митрополита Ангеловича, а маршрути №7, 12 – до площі М.Кропивницького.

«На час ремонтних робіт ми закриваємо пл. Св. Юра від перехрестя вул. Митрополита Андрея та вул. Шептицьких до перехрестя вул. Листопадового Чину та пл. Св. Юра. Проїзд ми продумали так: з вул. Митрополита Андрея можна виїхати на вул. Городоцьку через вул. Сєченова. Міняємо рух транспорту по вул. Сєченова в зворотному напрямку в односторонньому порядку: не з вул. Городоцької, а з вул.Шептицьких на вул. Городоцьку. І з вул. Листопадового Чину лівий поворот буде відкритий – можна буде виїхати на вул. Дорошенка, і далі на вул. Бандери», – розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини