У Шевченківському районі цього року планують розпочати роботи з облаштування ще двох громадських просторів

21 липня 2016, 10:56   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У Шевченківському районі міста тривають капітальні ремонти доріг, хідників, двориків. Також у планах – облаштування до кінця року ще двох громадських просторів – на вул. Б.Хмельницького та на вул. Миколайчука. Роботи мають розпочати в серпні-вересні.

«Зараз багато робіт проводимо в Рясне-2. На вул. Величковського, 4 ремонтуємо хідники, на вул. Величковського, 16, 18 – доріжки, на вул. Величковського, 48, 50 – також хідники. Продовжуємо роботи, які розпочали ще торік, щодо ремонту дороги та хідників на вул. Мазепи, 7а, 9а, 11а, 13а. Також ремонтуємо дороги та хідники на вул. Очаківській від вул. Творчої до Збоїщ. Капітальні ремонти доріг проводимо на таких вулицях – Біберовича, Бузинова, Сеньковича, Волошкова, Кирилівська, Кортумівка, Порічкова, Уманська, Хмільова. Почали роботи на вул Шкільній. Робимо двір на вул Шевченка, 358-360. Триває в районі і поточний ремонт доріг.

Також ми оголошуємо тендер і сподіваємось, що в серпні-вересні будуть розпочаті роботи з облаштування двох громадських просторів – на вул Б.Хмельницького (від вул. Мідної до вул. Грінченка) та на вул. Миколайчука (від вул. Лінкольна до вул. Мазепи). Там мають бути облаштовані велосипедні доріжки, нові хідники, прогулянковий простір, дитячі майданчики, тренажери тощо», – розповів начальник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Володимир Шульга.

Загалом цього року Шевченківська районна адміністрація на ремонти хідників з бюджету міста отримала 12 млн грн, на ремонти доріг – 14,4 млн грн, на облаштування двох громадських просторів – трохи більше 5 млн грн.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини