У рамках «Соціальних акцій з подолання бідності» потребуючі львів’яни отримали 2400 послуг

5 квітня 2012, 9:09   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У Львові тривають «Соціальні акції з подолання бідності», мета яких – розширити спектр дії соціальної політики міста, вийшовши за межі надання традиційних соціальних послуг. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Так, за перший місяць цьогорічної кампанії «Соціальні акції з подолання бідності», яка стартувала 1 березня, потребуючим львів’янам надано 2400 послуг із харчування та прання. Зокрема, послуги надаються за адресами:

- осередок при храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька, 319а), де нужденні отримують харчування, а також послуги прання.

- Львівська міська громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», де послуги харчування надаються в осередку організації, що у Винниках, – у понеділок, вівторок, середу та п’ятницю, а також, щочетверга, біля Порохової вежі. Окрім того, в осередку організації потребуючим надають санітарно-гігієнічні послуги.

- «Їдальня для бідних святого Йосифа» релігійного управління згромаджень монастирів «Мілес Єзу» (вул. Б. Хмельницького, 189б), тут в будні дні надають послуги харчування (перші страви).

«Соціальні акції з подолання бідності» – це є результат співпраці церкви та міської влади. Приємно констатувати, що у роботі з соціально вразливими львів’янами у нас є потужний і надійний партнер – релігійна громада, і наша співпраця з кожним роком поглиблюється і розширює спектр дії в місті. Відтак, ми й надалі вестимемо спільний діалог й працюватимемо в заданому напрямку, задля розбудови якісної, індивідуально-напрямленої мережі з надання соціальних послуг львів’янам, які потребують допомоги», – наголосила заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Кузяк.

«Започатковуючи соціальні акції, ми мали на меті запустити механізм співпраці міської влади з неурядовими та релігійними організаціями в сфері надання соціальних послуг найнужденнішим мешканцям нашого міста, в площині сталої діючої системи, а не поодиноких заходів. Цьогоріч нашими партнерами виступають: громада Храму Христового Воскресіння, ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» та Релігійне управління монастирів «Мілес Єзу». Власне, такий формат співпраці, поєднання ініціативи громади та підтримка влади міста, створюють синергічний соціальний ефект на благо потребуючих», – зазначила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Павлюк.

Довідка

«Соціальні акції з подолання бідності» тривають у Львові вже третій рік поспіль, починаючи з 2010 року. У ході кампанії 2011 року надано близько 9,5 тис. соціальних послуг. Це 8,6 тис. послуг харчування (гарячі обіди), 173 послуги прання та 700 продуктових наборів для інвалідів та інших потребуючих мешканців м. Львова.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини