Ситуація на території сміттєзвалища – під контролем, продовжують пошуки

23 червня 2016, 16:16   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

За оперативною інформацією ГУ ДСНС України у Львівській області, ситуація на території сміттєзвалища поблизу с. Збиранка Жовківського району Львівської області, станом на 10.00 год 23 червня, – контрольована, проводять пошукові роботи. До проведення робіт залучили 39 осіб та 17 одиниць техніки.

Підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області перебувають у черговому режимі, проводиться спостереження за пожежною обстановкою схилу сміттєзвалища (у разі виникнення потреби – пролиють місць виходу диму з тіла сміттєзвалища).

Шукають зниклого працівника комунального підприємства «Збиранка» О. Бутина, було задіяно 3 екскаватора та 6 осіб, (від ДСНС), які одночасно перебувають на цих екскаваторах. Особовий склад змінюють щогодини. Пересипано сміття орієнтовно 4350 куб. м.

ЛКП «Збиранка» проводили роботи по засипанню поверхні полігону твердих відходів ґрунтом (роботи непов’язані із схилом на якому виник обвал) для чого залучили 7 осіб та 6 одиниць техніки. Завезено орієнтовно 410 куб. м. землі та сплановано близько 600 кв. м. поверхні полігону твердих побутових відходів.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини