На полігоні ТПВ у Грибовичах тривають пошукові роботи

16 червня 2016, 12:00   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Як повідомили в ГУ ДСНС України у Львівській області, станом на 10.00 год сьогодні ситуація на полігоні ТПВ у Грибовичах контрольована. Підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області перебувають в черговому режимі, проводиться спостереження за пожежною обстановкою схилу сміттєзвалища (у разі виникнення потреби – проливка місць виходу диму з тіла сміттєзвалища). 16 червня до проведення робіт залучено 58 осіб та 18 одиниць техніки.

Проведено пошукові роботи зниклого еколога, задіяно 1 екскаватор та 4 осіб (від ДСНС). Пересипано сміття орієнтовно 360 м куб.

Cилами ЛКП «Збиранка» проводяться роботи по засипанню поверхні полігону твердих відходів ґрунтом (роботи не пов’язані із схилом, на якому виник обвал), для чого залучено 6 осіб та 5 одиниць.

Всього від початку робіт:

- пересипано сміття в секторах орієнтовно 64077 м куб;

- екскаваторами пройдено 1500 м з початку робіт;

- обстежено площу близько 14190 м кв., що складає близько 86% від доступних та можливих місць виконання пошукових робіт у секторах першої черги району пошукових робіт (крім площі завалів у ставках інфільтратів);

- ліквідовано горіння окремих осередків на території площею близько 5600 м кв.

- пролито окремі осередки тління сміття у підніжжя відкосу сміттєзвалища з метою запобігання виникнення пожежі на площі завалу (580 м кв.)

- для виположення схилу сміттєзвалища залучено авіацію ДСНС України (2 літаки АН-32П), здійснено 55 скиди води (432 тонни).

- з метою недопущення виникнення горіння сміття на дальньому схилі, силами ЛКП «Збиранка» проводились роботи по засипанню схилу ґрунтом, завезено 3784 м куб глини і сплановано територію на площі 20800 м кв.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини