Проводиться постійний моніторинг пожежної ситуації на схилі тіла сміттєзвалища в Грибовичах

13 червня 2016, 12:02   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, протягом 12 червня проведено проливку 3-х місць виходу диму з тіла сміттєзвалища в Грибовичах.

Станом на 07.00 год ситуація контрольована, підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області перебувають в черговому режимі, проводиться постійний моніторинг пожежної обстановки на схилі тіла сміттєзвалища.

Проводились пошукові роботи, до яких було задіяно 1 екскаватор, яким пересипано сміття в секторах орієнтовно 1600 м куб.

Всього від початку робіт:

- пересипано сміття в секторах орієнтовно 56857 м куб.

- екскаваторами пройдено 1367 м з початку робіт;

- обстежено площу близько 13240 м кв., що складає близько 80,% від доступних та можливих місць виконання пошукових робіт у секторах першої черги району пошукових робіт (крім площі завалів у ставках інфільтратів);

- ліквідовано горіння окремих осередків на території площею близько 5600 м кв.

- пролито окремі осередки тління сміття у підніжжя відкосу сміттєзвалища з метою запобігання виникнення пожежі на площі завалу (580 м кв.).

- для виположення схилу сміттєзвалища залучено авіацію ДСНС  України (2 літаки АН-32П), здійснено 55 скидів води (434 тонни).

Роботи першої черги аварійно-відновлювальних робіт на основній захисній дамбі ставків накопичувачів інфільтратів завершено.

12 червня до проведення робіт було залучено: 62 особи та 18 одиниць техніки.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини