З 11 березня пільговики можуть безкоштовно користуватися міським автотранспортом лише з 10 до 16 год.

10 березня 2015, 16:37   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті». Відтак, пасажири пільгових категорій зможуть безкоштовно користуватися міським автотранспортом з 10:00 год. до 16:00 год. Це рішення не стосується електротранспорту – пільговики зможуть користуватися цим видом транспорту в повному обсязі. Рішення виконавчого комітету набирає чинності завтра, 11 березня та діятиме до 1 квітня цього року.

«Рішення виконкому вступає в силу з 11 березня і ми обмежуємо поїзд пільгових категорій пасажирів по часу. З 10:00 год. до 16:00 год. громадяни пільгових категорій зможуть скористуватися своїми посвідченнями для безкоштовного проїзду в громадському автотранспорті, а в інші години повинні оплачувати проїзд. Це стосується тільки автобусних перевезень. Електротранспорту ці обмеження не стосуються», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир. За його словами, в багатьох містах України діє обмеження щодо перевезень пільгових категорій пасажирів. «Є міста, де вже років 2-3 діє рішення виконкому, коли в автобус має право зайти не більше 2-3 –х пільговиків. Є обмеження по часу – з 10:00 год. до 16:00 год. пільговики їздять безкоштовно. І сьогодні Львів долучився до цих міст. До прикладу, у Західній Україні такі обмеження діють у Тернополі, у Івано-Франківську», – розповів Віктор Щир.

Як зауважив Віктор Щир, це питання обговорювалось під час проведення громадських слухань. «Міська рада підтримала більшість громадських організацій, які звернулися, щоб не піднімати тариф в нашому місті , а обмежити кількість пільговиків у пікові години. Обмеження перевезень пільгових категорій пасажирів дасть можливість перевізникам покращити фінансовий стан, щоб утримати ту кількість автобусів на маршрутах, які нам потрібно сьогодні», – зазначив Віктор Щир.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини