Облаштувати Великодній ярмарок зголосилася лише одна фірма

5 квітня 2016, 21:10   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Сьогодні – останній день збору пропозицій від підприємців щодо облаштування щорічного Великоднього ярмарку на просп. Свободи у Львові. Проект облаштування та функціонування ярмарку повинен охоплювати план – схему, візуалізацію елементів ярмарку, заходи в межах проведення ярмарку, благоустрій території та соціальну складову.

«Це вперше ми обираємо підприємця для облаштування цього ярмарку на конкурсній основі, – зазначає директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич. – Після закінчення Різдвяного ярмарку було дуже багато звернень щодо того, що він швидко закінчив роботу і відвідувачі нашого міста мали недосить часу, аби придбати товари, покуштувати смаколиків тощо. Ми хочемо, щоб під час Великоднього ярмарку підприємець запропонував не лише його облаштування, а й різноманітні заходи: скажімо, фарбування писанок. Таким чином, ми вирішили оголосити невеличкий конкурс на визначення найкращих пропозицій. Сьогодні – останній день, коли можна їх подати, ми все ще чекаємо». За її словами, наразі є лише 1 пропозиція – від підприємства «Львівські ярмарки».

«Це дуже прикро, тому що кожного року є багато критики: мовляв, чому перевага надається лише Львівським ярмаркам. Тому ми оголосили цей конкурс, і все-таки чекаємо, що ще хтось із підприємців зголоситься взяти участь для облаштування такого ярмарку», – підкреслює вона. Презентація та вибір найкращого проекту відбудеться 7 квітня о 15.00 год. за адресою: вул. Мулярська, 2а (в приміщенні Медіатеки). До участі в обговоренні запрошують усіх охочих. Опісля відповідне рішення щодо облаштування Великоднього ярмарку прийматиме виконавчий комітет міськради.

«Умови подання пропозицій насправді дуже прості: написати звернення, підготувати презентацію та візуалізацію, вказати, які заходи можна проводити, крім того, щоб облаштувати цю територію. І, відповідно, є також стандартні вимоги: має бути порядок, повинні проводитись різноманітні соціальні заходи тощо», – додає Ірина Кулинич.

Нагадаємо, що великодній ярмарок працюватиме на просп. Свободи з 21.04.2016 до 16.05.2016 р.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини