- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

«На жаль, не зупиняються спроби за будь-яку ціну заблокувати вивезення сміття з міста», – А.Садовий

Posted By Marta On 23.06.2016 @ 16:23 In МІСТО,НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ | No Comments

Міський голова у відеозверненні розповів про ситуацію щодо вивезення сміття з міста, про співпрацю з Києвом. Також мер зазначив, що вже невдовзі мають завершити доопрацювання проекту рекультивації полігону ТПВ у Грибовичах, а, відтак, розпочати саму рекультивацію.

«Маємо і надалі непросте становище з вивезенням сміття. Після організованої блокади нам закрили доступ практично на всі полігони Львівської області та сусідніх областей. Відтак, ми досягнули домовленості з Києвом щодо постачання сміття зі Львова на місцевий сміттєспалювальний завод, який є недовантажений. Це, безумовно, тимчасове рішення, допоки ми не владнаємо питання тут в себе.

Були хвилювання, чи таке рішення не вплине на розмір тарифу для львів’ян. Ні – не вплине. Адже мова йде не про якусь додаткову послугу для населення, а про дії в умовах надзвичайної ситуації, яка виникла через підпал на Грибовицькому полігоні.

На жаль, не зупиняються спроби за будь-яку ціну заблокувати вивезення сміття з міста. Якщо раніше нам закривали доступи на полігони, то тепер пробують перекривати дорогу транспорту ще на виїзді з міста. Діють цинічно і підступно, підбурюючи мешканців. Зокрема, кілька днів тому мешканці Городоцької кілька годин блокували вивезення сміття з перевантажувальної станції, оскільки хтось їм навмисно сказав, що там облаштовують нове сміттєзвалище. Поговорили з людьми, показали їм процес перевантаження, проблему врегулювали.

Фахівці проектного інституту паралельно завершують коригування проекту рекультивації Грибовицького полігону. Роботи на самому об’єкті плануємо розпочати у найближчі тижні», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/misto/na-zhal-ne-zupynyayutsya-sproby-za-bud-yaku-tsinu-zablokuvaty-vyvezennya-smittya-z-mista-a-sadovyj.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено