- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

На сміттєзвалищі тривають пошукові роботи, поверхню полігону засипають ґрунтом

Posted By Marta On 15.06.2016 @ 21:42 In МІСТО,НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ | No Comments

Як повідомили в ГУ ДСНС України у Львівській області, станом на 20.00 год 15 червня, ситуація на полігоні ТПВ у Грибовичах контрольована. Підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області перебувають в черговому режимі, проводиться спостереження за пожежною обстановкою схилу сміттєзвалища (у разі виникнення потреби – проливка місць виходу диму з тіла сміттєзвалища).

Проводяться пошукові роботи зниклого еколога, задіяно 2 екскаватори та 8 осіб (від ДСНС). Пересипано сміття орієнтовно 3600 м куб.

Роботи по засипанню схилу сміттєзвалища ґрунтом зупинено, у зв’язку із небезпекою роботи бульдозерів на схилі сміттєзвалища.

Водночас силами ЛКП «Збиранка» протягом 15 червня проводились роботи по засипанню поверхні полігону твердих відходів грунтом, для чого було залучено 27 осіб та 26 одиниць техніки, якими було завезено 1600 м куб грунту, який розплановано на території площею 28000 м кв.

Загалом 15 червня до проведення робіт залучено 70 осіб та 41 одиниця техніки.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/misto/na-smittjezvalyschi-tryvayut-poshukovi-roboty-poverhnyu-polihonu-zasypayut-hruntom.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено