ЄБРР має намір фінансувати впровадження електронного квитка у Львові

18 березня 2016, 9:52   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Сьогодні, 18 березня, у Львівській міській раді відбулось підписання угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування проекту автоматизованого збору оплати за проїзд у громадському транспорті Львова. Таким чином Європейський банк реконструкції та розвитку задекларував готовність надати кошти ЛКП «Львівавтодор» під гарантії міста на впровадження системи електронного квитка.

«Сьогодні місто Львів та ЄБРР підписали мандатний лист щодо початку підготовки проекту по впровадженню автоматизованої системи розрахунків за проїзд у міському транспорті. Така система забезпечить інтегроване рішення зі збору коштів у міському громадському транспорті для всіх його операторів. Вона дозволить підвищити ефективність функціонування міських транспортних підприємств та дозволить запровадити новітнє програмне та апаратне забезпечення, що спростить процедуру сплати за проїзд для пасажирів», – зазначив Антон Усов, старший радник ЄБРР у Східній Європі та Кавказі.

«Для Європейського банку реконструкції та розвитку це важливий крок з точки зору подальшого розвитку громадського транспорту у Львові. Ми готові і надалі працювати і вважаємо, що електронний квиток – це той ключовий крок для подальшого розвитку міста у європейському напрямку», – розповів Денис Гайовий, старший банкір ЄБРР.

Додамо, підписана угода про наміри поки не передбачає надання кредитних коштів, адже обсяг та вартість проекту буде точно визначена після проведення передпроектного аналізу. Розмір позики, яку готовий надати банк – не більше 10 млн євро.

За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, попереду багато підготовчої роботи: підготовка технічного завдання, конкурс із вибору компанії-консультанта, однак підписана угода дає впевненість, що Львів може розраховувати на підтримку надійних партнерів у процесі реалізації проекту електронного квитка.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини