Вдруге відбудеться львівський фестиваль «Моя маленька незалежність»

18 липня 2016, 13:47   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

24 серпня о 13:00 год в парку Культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького вдруге відбудеться львівський фестиваль «Моя маленька незалежність». На відвідувачів чекатимуть козацькі забави, ярмарок української продукції, силове шоу, майстер-класи для усієї родини та багато подарунків.

«Моя маленька незалежність» – це патріотичне свято для усієї родини. 24 серпня приходьте та пориньте в атмосферу автентичного українського святкування. На гостей свята чекають козацькі забави, виставка-продаж української продукції, конкурси для дітей та дорослих, майстер-класи із рукоділля та безліч подарунків. Також кожен зможе долучитись до благодійної акції «Ми – це Україна» та допомогти вихованцям дитячих будинків Львівської області», – розповів Олег Бакулін, координатор свята.

Завершиться свято грандіозним концертом від львівських фолк та рок-гуртів: «Марвінок», Troye Zillia, Lemko Bluegrass Band, «ДоСхідСонця». Хедлайнером концерту виступить відомий в Україні та за її межами турбо-фольк-рок-гурт Joryj Kłoc.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини