У видавництві «Свічадо» вийшли три нові книги письменника-монаха отця Ансельма Грюна

15 лютого 2012, 13:59   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Джерело: baznica.info

Наприкінці тижня до Львова з триденним візитом завітає Ансельм Грюн – монах-бенедиктинець, психоаналітик, християнський письменник, автор бестселерів, економ (келар) у монастирі, духовний провідник, реколектант. З цієї нагоди у видавництві «Свічадо» вийшло три нові книги отця Ансельма Грюна: «Джерела внутрішньої сили», «Віднайти радість життя» та «Небо починається у тобі». Свої книги автор присвячує психологічно-духовній проблематиці, порушує гендерне питання, відомі праці на тематику менеджменту.

«Наше видавництво має давні традиції видання книг авторства отця Грюна. Раніше наші читачі могли читати книги «Піст», «Жити в домі любови», «Шляхи до свободи», «Любити Себе», «Середина життя» та «Самонавіювання». У січні ми видали «Джерела внутрішньої сили» Ансельма Грюна, а в лютому побачили світ ще дві книги цього автора, що присвячено до його візиту у місто Лева «Віднайти радість життя» та «Небо починається у тобі», – повідомив директор видавництва «Свічадо» Богдан Троянівський.

Довідка

Анотації до нових книг

Ансельм Ґрюн «Джерела внутрішньої сили»

Сучасна людина досить часто почувається виснаженою і знесиленою. Ані вікенд, ані чергова відпустка, якої так очікуємо, не повертають утраченої енергії та бадьорости. Отож, ми часто ставимо собі запитання: як відновити втрачені сили? Автор цього видання стверджує, що у кожної людини є власне джерело, яке може живити її життєві сили упродовж цілого життя. Треба лише вміти його віднайти і зачерпнути з нього. Часами – це нелегко, але завжди можливо. Які «інструменти» для цього потрібні — читайте у новому виданні Ансельма Ґрюна.

Ансельм Ґрюн «Віднайти радість життя»

У кожного з нас є свої ритуали, які дають відчуття, що життя – повновартісне, що воно має сенс. Ритуали впорядковують внутрішній хаос, вони – шлях до повноцінного та здорового життя.

В одній зі своїх найпопулярніших книжок Ансельм Ґрюн пише про те, як конкретні ритуали (зокрема церковні обряди) допомагають нам набратися бажання жити, як вони відкривають нас на Бога і дають Йому змогу проникнути в нашу щоденність. Врешті-решт, це не ритуали нас оздоровлюють, а Господь Бог.

Ансельм Ґрюн «Небо починається у тобі. Мудрість Отців пустелі для сьогодення»

Добре відомий українському читачеві монах-венедиктинець успішно поєднує своє чернече покликання з психологічною практикою. Ансельм Ґрюн глибоко вивчив аскетичні практики раннього чернецтва та виявив, що на них ґрунтуються численні психотерапевтичні методи. Як віднайти внутрішню гармонію, баланс між християнськими ідеалами та людською природою з її потребами і схильностями, а також, з чого розпочати цей шлях, можна довідатися у новому виданні автора.

Біографічна довідка

Народився Ансельм Грюн в 1945 р. у невеликому містечку Юнкерсхаузен в центральній частині Німеччини (другим з семи дітей).

Освіта: 1967-1971 рр. вивчав філософію і богослов’я у Римі, пізніше – економіку в Нюрнберзі.

Монаше життя: Після закінчення навчання в ліцеї в Вюрцбурзі в 19 років став послушником у бенедиктинському монастирі в Мюнстершварцах. Пізніше – Отець, духовний провідник, реколектант. Виконує обов’язки келара у великому абатстві, де близько 300 монахів.

Вагомим внеском в розвитку інфраструри монастиря А. Грюна є душпастирська праця у Recollectio-Haus – реколекційного дому для осіб, залучених до релігійної діяльності, (священників і монахів), які переживають кризу або «вигорання» (burned out — sich erschöpft fühlen). Курс духовного відновлення в Реколекційному домі триває 3 місяці, передбачає супровід психолога і духівника, групову терапію, працю у майстернях монастиря, креативний підхід до молитви, духовне навчання.

Перша книга Ансельма Грюна вийшла у світ у 1975 році. З огляду на монаший ритм життя отець Ансельм працює над написанням творів не більше шести годин на тиждень, по 2 години щодня з вівторка до четверга.

Багатогранність його книг полягає в порушенні багатьох тем, починаючи від теми пошуку сенсу життя через внутрішній баланс, любов, гармонію та внутрішні сили, і закінчуючи темою кризи подружнього життя.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини