У Львові відбудеться Дитячий художній фестиваль

6 липня 2016, 10:53   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У п’ятницю, 8 липня, о 10:30 год у Ландшафтному парку «Знесіння» відбудеться дитячий художній фестиваль «Яскраве літо у Львові». Організаторами заходу є УДЮМК Личаківського району м. Львова. Вік учасників: 6-15 років.

«Мистецький пленер – проект, що має на меті ознайомити підростаюче покоління з таємничим світом живопису, мистецтвом відтворення природної краси навколишнього середовища на папері. Будемо просити у Небесної Канцелярії сонячних теплих днів, аби учасники цього прекрасного дійства змогли уповні насолодитися спілкуванням з друзями та створенням своїх барвистих шедеврів. Також варто зазначити, що час пленеру припадає на свято Івана Купала, день, коли за повір’ям шукають магічний цвіт папороті на щастя та добру долю, отож у програмі заходу діти візьмуть участь у захоплюючому квесті «У пошуках квітки папороті».

В цей день учасники свята матимуть чудову нагоду спробувати свої творчі сили та ідеї і проявити свій мистецький хист у різних художніх номінаціях які згодом будуть представлені на мотузковій виставці а також взяти участь у творчих майстер класах таких як ліпка з глини, виготовлення ляльки мотанки, плетіння віночків, фейс-арт», – розповіли організатори.

Захід проводиться для підтримки та заохочення талановитих дітей. Основною метою художнього пленеру є ознайомити підростаюче покоління з таємничим світом живопису з натури, мистецтвом відтворення природної краси навколишнього середовища на полотні.

За детальнішою інформацією звертатись за тел. 254 – 62 – 63, 067-804-16-72

У програмі пленеру – створення власних шедеврів, виставка робіт, майстер-класи: ліпка з глини, ляльки-мотанки з духмяного сіна, плетіння віночків, фейс-арт.

Час пленеру припадає на свято Івана Купала, день, коли за повір’ям шукають магічний цвіт папороті на щастя та добру долю, отож, діти візьмуть участь у захоплюючому квесті «У пошуках квітки папороті».

Організатор заходу – дитячі клуби Личаківського району за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини