Під час проекту «Ніч у Львові» вперше на Ринку звучатиме просто неба орган

7 липня 2016, 16:20   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

З 15 до 17 липня у Львові проходитиме 11 традиційний промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові». Вперше звучатиме на Ринку орган просто неба.

«На «Ніч у Львові» працюватимуть храми міста, ресторани різні заклади і вулиці міста також будуть наповнені вуличними екскурсіями. З досвіду можемо сказати, минулого року влітку «Ніч у Львові» відвідало в межах 20 тис. осіб протягом 3-ох ночей. Цього року ми сподіваємося, що відвідає фестиваль близько 30 тис. відвідувачів. Також зазначимо, що в листопаді «Ніч у Львові» не буде проходити», – повідомила Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста.

Цьогоріч активну участь в проекті «Ніч у Львові» візьмуть львівські музеї:

· Відбудеться тематична екскурсія «Потаємні куточки львівської вілли Грушевських» у Державному меморіальному музеї М.Грушевського, що на вул. І.Франка, 154.

· «Вечір в романтичному стилі» у музеї Соломії Крушельницької на вул. С.Крушельницької, 23. У концерті візьмуть участь: Лілії Коструби (сопрано), Ірини Жовтолист (сопрано), Лілії Вікарук (сопрано), Олени Бондарець (партія фортепіано), Ірини Войтович(скрипка), Василя Іванишина (віолончель), Ореста Коструби (партія фортепіано), Лілії Винницької (ведуча).

· Екскурсія підземеллями Домініканського монастиря «В гостях у князя Лева» у Музеї історії релігії, пл. Музейна, 1.

· «Ніч джазу» у виконанні бандуристок «Чарівні струни» пройде у Музеї зброї «Арсенал», вул. Підвальна, 5.

· Нічні екскурсії Личаківським цвинтарем, Музей «Личаківський цвинтар», вул. Пекарська, 95.

· Тематична екскурсія «Потаємні куточки львівської вілли Грушевських» у меморіальному музеї М.Грушевського, вул. І.Франка, 154.

· Вітражні майстер-класи у Музеї скла, пл. Ринок, 2.

· Концерт гурту «БОНДІ»: «Щоденник душевного стану» на вірші І.Франка

· Екскурсія садибою І.Франка у Меморіальному музеї ім. І.Франка, вул. І.Франка, 150/152.

· Майстер-клас для дітей та дорослих з виготовлення власної грошової купюри за взірцями української валюти початку ХХ ст. (поєднання естампної графіки та авторського стилю) НМЛ ім. Андрея Шептицького, вул. Драгоманова, 42.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 липня, о 19:00 год. пл. Ринок, 1 (перед входом в міську Ратушу) відбудеться відкриття XI Фестивалю “Ніч у Львові” ORGAN OPEN AIR.

Органістка Аурора Баль (Aurore Baal) та камерний оркестр Collegium Musicum, під керівництвом Івана Остаповича, відкриватимуть цьогоріч XI Фестиваль “Ніч у Львові”.

«Орган, який звучатиме на Ринку – це дігітальна копія повнофункціонального барокового органу. Автентичне відтворення оригінального звучання завдяки новітнім аудіо технологіям», – зазначив Тарас Демко, директор оркестру Collegium Musicum.

А закриється 11 «Ніч у Львові» проектом «Тіні забутих предків. Виставка», в рамках якого відбудеться кураторська екскурсія Павла Гудімова у Львівському палаці мистецтв 17 липня о 22:30 год.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини