Митрополичі сади з мистецькою програмою відкриють для відвідин під час фестивалю «Ніч у Львові»

11 липня 2016, 17:23   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

16 та 17 липня, в рамках фестивалю «Ніч у Львові» у Митрополичих садах (пл. Св. Юра, 5) відбуватиметься благодійний захід. Організатор заходу: БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ.

У програмі: музично-поетичний вечір, вистава та акустичний музичний реп вечір, повідомляє Духовна велич Львова.

«Ніч у Львові» унікальна нагода в незвичний спосіб відвідати те, що зазвичай ми можемо відвідати здебільшого кожного дня. Ніч у Львові тебе спонукає в позаробочий час піти і побачити красу міста, здобути щось нове для себе. Для мене це свято спілкування. Чому Митрополичі сади церква відкриває і надає таку можливість відвідати їх? Бо Церква це є місце зустрічі.

Також для того, щоб показати на скільки церква є близько до людей, заповнити цю місцину якісною пропозицією, а найголовніше, виходячи з завдання Фундації залучити благодійно кошти, які люди будуть складати через квитки і завдяки тим коштам підтримати проекти соціального служіння Церкви», – зазначають організатори.

Програма заходу:

16 липня

20:00 – 22:00 – Музично-поетичний вечір «Просто неба» в рамках літературного проекту «Книжкова шафа».

22:00 – 23:00 – вистава «Зачарована Десна» за однойменним твором Олександра Довженка, режисер Дибовська З.В., керівник курсу, заслужений діяч мистецтв України – Кравчук О.А., творча робота студентів акторів І-го курсу групи КМА-11 ЛНУ ім. І.Франка, факультету культури та мистецтв.

17 липня

21:00 – 22:00 – акустичний музичний реп вечір «[ВСЕ ПРО…]»

Залучені кошти будуть спрямовані на розвиток Соціальних проектів Церкви.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини