Дитячий театр балету Львова святкує своє 55-річчя

3 квітня 2012, 11:20   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

1 квітня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбулось дві вистави «Лис Микита» (І. Вимер) та «Привал кавалерії» (І. Армсгеймер), які поставила Львівська державна хореографічна школа, зокрема Дитячий театр балету Львова. Вони були присвячені 55-річниці її заснування.

У постановці вистави брали участь учні 3-8 класу хореографічної школи. У першій приймали участь молодші вихованці.

Для організації такого дійства потрібно було докласти багато зусиль. «Щоб зробити цей спектакль, над ним працюють багато років. Для цього потрібно підготувати артистів – це не аматорський колектив, а професійний. Дітки вчаться спочатку «нотної грамоти» школи, а вже ті, які володіють класичним танцем можуть приймати участь в постановка. Перший спектакль, який ми поставили – це «Лис Микита», другий – «Лускунчик» і ось уже третій – «Привал кавалерії». Також зараз працюємо над виставою «Пори року», – поділився досвідом директор школи, заслужений діяч мистецтва України, Володимир Саболта.

Варто додати, що у залі було багато дітей. І після закінчення балету вони жваво ділились враженнями від побаченого. Отож, будемо з нетерпінням чекати наступних постановок дитячого театру балету Львова.

Автор: Оксана Москва

Фото автора

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини