«Завдання для Львова – це створення максимально сприятливих умов для бізнесу, його підтримка і максимальний захист», – А.Садовий

8 жовтня 2015, 17:56   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Сьогодні, 8 жовтня, на стадіоні «Арена Львів» відбулося відкриття щорічного XV Міжнародного Економічного Форуму «Україна: інвестиції, бізнес, відповідальність». Форум триває у Львові 8-9 жовтня. У заході беруть участь підприємці з України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії та Канади, представники влади, ділових асоціацій, фінансових установ; науковці і представники міжнародних організацій. У рамках Форуму відбудуться дискусії з актуальних питань інвестування, сучасних технологій ресурсо- та енергоефективності, туризму і рекреації, міжнародного та транскордонного співробітництва. Привітав учасників заходу й міський голова Львова Андрій Садовий.

«В часи військової окупації проводити форуми складно, адже довіра до України зменшилася, порівняно з минулими роками. Але не варто забувати, що проблема криється в нас самих. Тому саме час втілювати нові ідеї в життя, шукати партнерів і розвивати співпрацю. Поспілкувавшись з тими підприємцями, які мають бізнес в Україні і дізнавшись про проблеми, які стоять на шляху до розширення сфери впливу, виникає запитання, чи варто інвестувати в нашу державу. Отже, перша задача для Львова на сьогодні – це створення максимально сприятливих умов для бізнесу, його підтримка і максимальний захист. Сьогодні зібралося багато посадовців, керівників районів, держпідприємств. Але усі вони, люди, які обіймають державні посади, мають розвивати і усвідомлювати важливість своєї персональної відповідальності, особливо зараз, у цей історичний період життя нашої країни, значна територія якої знаходиться в окупації. Якщо кожен з нас буде добре робити свою роботу, тоді в країні буде порядок. Ми маємо пам’ятати, що нашою місією є надати умови для праці та життя наступних поколінь. Цитуючи Любомира Гузара, я хочу підкреслити, що вміти створювати робочі місця – це не тільки великий талант, а й надзвичайна відповідальність. Свою працю і своє покликання потрібно виконувати так, якби ми її робили в ім’я Ісуса Христа. Українська ідея існує понад 1000 років, але досвід нашої незалежності сягає лише 25 років, тому не слід забувати, що саме від нас наразі залежить те, якою буде Україна; у наших руках той скарб, який так довго здобувала українська нація. Тому XV Міжнародний Економічний Форум «Україна: інвестиції, бізнес, відповідальність» – можливість подискутувати на тему, яким чином має розвиватися наша країна у наступні декілька років, встановлення корисних бізнес-контактів та вирішення важливих для України питань у економічній сфері», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Мер також додав, що найважливіша річ, яка потрібна для покращення відносин між українськими і зарубіжними промисловцями та підприємцями, – це довіра до української бізнес-сфери За словам Андрія Садового, аби покращити поточну ситуацію, потрібно приділяти велику увагу розвитку інфраструктури, адже жоден інвестор не погодиться вкладати свій час і кошти у місто, яке ззовні є недоглянутим і має комунальні негаразди. Створивши таке реноме, Львів став найбільшим партнером серед всіх українських міст Європейського банку реконструкції та розвитку. У співпраці з банком Львів докладає великих зусиль до таких проектів, як покращення стану доріг, розроблення проекту по утилізації сміття. Ще одним партнером міста виступає Європейський інвестиційний банк. Ця співпраця є вигідною для Львова не лише отриманням «живих грошей», а й технічною допомогою, яка надається у втіленні проектів у життя. Вона також дала можливість розпочати проект по будуванню індустріального парку голландською компанією СіТіПі Парк, яка є четвертою у Європі за об’ємами промислової нерухомості. У парку будуть працювати близько 30 компаній і створиться більше 3 тис робочих місць. Наступна річ, яка також є недооціненою, – це внутрішній ресурс. Почавши виготовляти нові трамвай «Електрон», тролейбуси, розпочавши працю над автобусом та електробусом, Львів не тільки повернув собі колишню славу з виготовлення громадських транспортних засобів, а й зекономив кошти.
«Якщо би були сприятливі умови і кожне виробництво міста наростило свої потужності, ми би змогли створити тисячі нових робочих місць, покращили репутацію Львова не тільки на державному, а й на міжнародному рівні, активізуватися у своїй праці, тим самим сприяючи вкладанню грошей у виробництво. Хочу нагадати, що у листопаді відбудеться інвестиційний сніданок за сприяння компанії «Делойт», яка допоможе місту якісно презентувати проекти і розвивати стратегії у розвитку Львова», – додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини