Реконструкцію перинатального центру у Львові обіцяють цьогоріч завершити

16 лютого 2016, 20:16   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Якщо з державного бюджету таки виділять 111 млн грн, то будівельники обіцяють цього року завершити ремонт перинатального центру у Львові. Також з обласного бюджету планують скерувати на реконструкцію 5 млн грн.

У перинатальному центрі роботи тривають навіть взимку. Погода дозволяє, тож тут проводять внутрішні роботи – змінюють перегородки, проводять комунікації.

«Практично все готове під оздоблення, але оскільки зима ще не закінчилася, ми не готові до всіх її сюрпризів. Зараз роботи з оздоблення призупинені», – розповів начальник дільниці підрядника «Аеробуд» Маркіян Дейнека.

Частину внутрішніх стін демонтували: перегородки досить крихкі, також їм потрібне знезараження.

«Зараз ведуться внутрішні роботи, прийнято рішення про демонтаж усіх перегородок, які вражені грибком. Порахували, що дешевше демонтувати їх, ніж обробляти дороговартісною хімією», – пояснив начальник обласного департаменту охорони здоров’я Богдан Чечотка.

Через брак фінансування перинатальний центр два роки чекав на ремонт. Уся справа в нестабільному фінансуванні. Відновили реконструкцію у вересні 2015-го.

«Навесні продовжимо власне фасад, зовнішні роботи, облаштування інженерії, сантехніки. Готуємося до того, щоб перейти в активну фазу з оздоблення внутрішніх приміщень», – зазначив начальник дільниці підрядника «Аеробуд» Маркіян Дейнека.

Будівельники прогнозують, якщо буде фінансування, завершать реконструкцію перинального центру до кінця 2016 року.

Нагадаємо, торік у серпні Кабмін затвердив проектно-кошторисну документацію на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Джорджа Вашингтона, 6 вартістю у 171 млн грн.

Саму ж реконструкцію перинатального центру розпочали ще 2013 року, але через брак коштів уже через рік її призупинили.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини