Німецькі бізнесмени розглядають можливість інвестицій у Львівщину

9 жовтня 2015, 19:45   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

У п’ятницю, 9 жовтня, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зустрівся з делегацією депутатів Бундестагу ФРН – членами Німецько-Української парламентської групи та Комітету з питань зовнішньої політики. Сторони обговорили суспіпільно-політичну ситуацію в Україні загалом і на Львівщині зокрема.

Ростислав Замлинський подякув німецькому уряду за підтримку українського народу в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність. «Завдяки активній позиції Німеччини досягнуто домовленостей під час засідання Нормандської четвірки, – зазначив Ростислав Замлинський. – Ми глибоко переконані, що це стало початком вирішення тих проблем, які є зараз на Донбасі».

Перший заступник голови ОДА ознайомив німецьких парламентарів з потенціалом Львівської області і представив ті іноземні проекти, які вже працюють в регіоні. Він наголосив, що інвестувати у Львівщину є безпечно, адже тут створені усі необхідні умови для ведення успішного бізнесу.

«Нам цікавий досвід Німеччини щодо створення та розвитку індустріальних парків, його можна використовувати на території Львівщини, – підкреслив Ростислав Замлинський. – Також ми зацікавлені в залученні енергоощадних технологій в виробництво, промисловість та соціальну сферу нашого краю, створенні спільних підприємств та розміщенні на території області представництв великих німецьких компаній».

Окрім того, він поінформував про нещодавній візит делегації Львівської області до вільної землі Тюрінгії в межах спільного проекту в сфері професійної освіти для української молоді на німецьких підприємствах.

Своєю чергою голова Німецько-Української парламентської групи Карл-Георг Вельманн зауважив, що Україна сьогодні потребує підтримки як ніколи раніше. «Підприємства Німеччини та великі бізнес-групи проявляють значний інтерес до України та Львівщини зокрема і розглядають можливості інвестування, – повідомив Карл-Георг Вельманн. – У вас є всі передумови для залучення інвестицій. Є розвинена інфраструктура, фахівці, працьовита молодь. Однак потрібно сказати й те, що Україна має здійснити необхідні реформи для розвитку економіки».

На завершення Карл-Георг Вельманн додав, що Німеччина буде завжди солідарною з Україною.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини